Marine

Ülkemizde her geçen gün büyüyen ve gelişen yatçılık sektörünün gürültü ve akustik çözüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz ürünlerimiz bugün Türkiye de üretilen hızlı balıkçı tekneleri, römorkör serisi, 50 metreden büyük mega yatlar, motor yatlar, ahşap gulet ve yelkenli yatlarda sorunsuz olarak kullanılmaktadırlar.

Güvenlik, estetik ve fonksiyonellik unsurlarının ilk sırayı aldığı yatçılık sektörü için üretmiş olduğumuz ürünlerimiz LLOYD ve TSE standartlarını karşılamaktadırlar.

Ürünlerimiz estetik görüntüden taviz vermeden izolasyon çözümleri sağladıkları gibi farklı kompozit secimi ile değişik uygulama noktalarında da başarı ile uygulanırlar.

Yanmaz olan ses izolasyon süngerleri kurşun ve epdm heavy layer ,gofrajlı aliminyum, polyurethane film,yanmaz kumaş,viynl ile kompozit hale getirilirler.

Böylelikle kurşun ve epdm heavy layer ile yüksek db gürültülerin standartlara uygun hale getirilmesi, gofrajlı alüminyum kullanılarak ısı geri yansıtılması, polyurethane film kullanılarak temizlenebilir ve korozyondan uzak uzun ömürlü izolasyon, yanmaz kumaş, viynl kullanılarak ise aydınlık, ferah ve dekoratif bir uygulama sağlanmış olacaktır.

Üretmiş olduğumuz ürünler marine sektöründe;

  • Ses, ısı ve su yalıtımda
  • Motor dairelerinin sessizleştirilmesinde
  • Oturak ve Güneş minderi uygulamalarında
  • Motor vibrasyon izolasyonunda

başarı ile uygulanarak sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.