Mobilya

Bulunduğumuz her sektörde kaliteyi en ön planda tutan firmamız , mobilya ve yatak sektörü içinde son derece kaliteli,konforlu ve uzun ömürlü ürün çeşitliliğine sahiptir.

İyi bir uyku uyumanın en temel noktalarından birisi yattığınız yatağın kalitesidir. Yatakta seçilen süngerin kalitesi ne kadar yüksek olursa uyku kalitesi de aynı oranda artmış olur.

Bu noktada seçilecek olan yatak süngerlerinin doğru ve yüksek kalitede olması çok önemlidir.

Günümüz teknolojisinde yatak süngerlerinin ulaştığı son nokta ortopedik viskoelastik süngerlerdir.

Viskoelastik süngerler vücudun basıncını dağıtarak kaliteli bir uyku için yataktan beklenen tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Uyku halinde eklem ve kas ağrılarını en az seviyeye indiren viskoelastik süngerler, uykuda dönmeyi en aza indirdiğinden dolayı kesintisiz ve uzun bir uyku uyumanıza da yardımcı olmaktadırlar.

Ortopedik yataklar kabaca, vücudun doğal şekline uyum sağlayarak, omurganın düz durmasına imkan veren yataklar olarak tanımlanıyorlar. Böylelikle vücudun doğal duruşuna uyum sağlayarak iyi bir uyku uyumamıza olanak sağlarlar.Ayrıca özel kimyasal yapısı ve üzerine açılan hava kanalları sayesinde vücudun ısısını üzerinde tutmayarak serin ve konforlu bir uyku uyumanızı sağlarlar.