Arslan Sünger - İstanbul - Endüstriyel Yalıtım

Arslan Sünger ve Plastik San.Tic. Ltd. Şti. 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çatalca’da ki modern işletmesi 7.000 m2 kapalı alana sahip olup sektörünün gelişmiş makine parkına sahiptir. Her türlü sünger malzemenin nitelik kazandırılarak şekillendirilebildiği fabrikamızda IATF 16949 kalite sistemimiz mevcuttur. Firmamız yüksek ürün kalitesi ve uzman kadrosuyla faaliyet gösterdiği Elektrikli Ev Gereçleri, Otomotiv, İnşaat, Beyaz Eşya, Denizcilik, Sağlık ve Parekende sektörlerinin endüstriyel yalıtım konusunda güvenilir tedarikçileri arasında bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

Alışılmış üretim anlayışını aşarak sınırsız müşteri memnuniyetini firmamızda ilke edinmiş uzman kadromuzun üretmiş olduğu düşük maliyetli yalıtım ürünlerimiz dünya markaları tarafından sorunsuz ve tereddüt edilmeden kullanıldığı gibi iç piyasamızın önde gelen isimleri de kaliteli ürünlerimizden faydalanmaktadırlar.

Arslan Sünger ve Plastik San.Tic Ltd Şti. olarak, iştigal konumuzu oluşturan sünger ve türevleri işleme alanında, müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini zamanında, eksiksiz ve en üst seviyede kaliteye sahip ürünler sunarak karşılamaktayız.

Tüm bunları sağlarken de ilgili yasal mevzuata uyumlu, sorumlu ve bilinçli personel özelliği taşıyan yönetici ve çalışanlarımızla üretim aşamalarını gerçekleştirirken en son teknolojik gelişmelere göre sürekli kendimizi yeniliyor, revize ediyoruz.

web için